Firemní mytí

Také automobil je vizitkou vaší společnosti. Pečujte se zaměstnanci o svůj byznys a starost o vozový park nechte na profesionálech. V myčce musíte čekat a auto poškrábete, klasické ruční mytí vyžaduje složité plánování. Myjte auta tak, abyste šetřili čas, peníze a ochránili svoji investici.

Kariéra - No-H2O

VĚŘÍME SI

zvládneme i větší sousta

Umyjeme jedno auto, tři dodávky i firemní flotilu o stovkách vozů. Nebojte se svěřit nám svůj vozový park, sdělte nám své požadavky a my přizpůsobíme náš servis vašim potřebám. Naši klienti oceňují individuální přístup.

Jsme flexibilní - No-H2O

JSME FLEXIBILNÍ

přijedeme za vámi

Auta umyjeme v garážích i na ulici; nepotřebujeme vodu ani elektřinu, nezanecháváme žádný odpad. Prostě nám jen předáte klíče, kde zrovna potřebujete. Pro velké flotily najdeme společně vhodné prostory ve vašem areálu.

Žena v autě - No-H2O

NESPÍME

firemní mytí funguje nonstop

Po Praze garantujeme příjezd do 90 minut. Umytí jednoho vozu zabere zhruba jednu hodinu. Je jen na vás, jak tento čas strávíte. V případě velkých flotil si spolu nastavíme vyhovující model.

Placení kartou - No-H2O

POČKÁME

Nemusíte platit hned

Zaplatit nám můžete hotově, bankovní nebo CCS kartou, případně vám na konci měsíce zašleme fakturu. V případě měsíční faktury máte odloženou platbu až o šest týdnů. Službu je možné započítat do firemních nákladů.