Firemní mytí – nejlepší péče pro vaši flotilu

Také automobil je vizitkou vaší společnosti. Pečujte se zaměstnanci o svůj byznys a starost o vozový park nechte na profesionálech. V myčce musíte čekat a auto poškrábete, klasické ruční mytí vyžaduje složité plánování. Myjte auta tak, abyste šetřili čas, peníze a ochránili svoji investici.

No-H2O - ruční mytí aut bez vody - Kariéra - No-H2O

VĚŘÍME SI

zvládneme i větší sousta

Umyjeme jedno auto, tři dodávky i firemní flotilu o stovkách vozů. Nebojte se svěřit nám svůj vozový park, sdělte nám své požadavky a my přizpůsobíme náš servis vašim potřebám. Naši klienti oceňují individuální přístup.

No-H2O - ruční mytí aut bez vody - Jsme flexibilní - No-H2O

JSME FLEXIBILNÍ

přijedeme za vámi

Auta umyjeme v garážích i na ulici; nepotřebujeme vodu ani elektřinu, nezanecháváme žádný odpad. Prostě nám jen předáte klíče, kde zrovna potřebujete. Pro velké flotily najdeme společně vhodné prostory ve vašem areálu.

No-H2O - ruční mytí aut bez vody - Žena v autě - No-H2O

NESPÍME

Přizpůsobíme se Vašim požadavkům, po domluvě je možné mytí kdykoliv

Po Praze garantujeme příjezd. Umytí jednoho vozu zabere zhruba jednu hodinu. Je jen na vás, jak tento čas strávíte. V případě velkých flotil si spolu nastavíme vyhovující model.

No-H2O - ruční mytí aut bez vody - Placení kartou - No-H2O

POČKÁME

Nemusíte platit hned

Zaplatit nám můžete hotově, bankovní nebo CCS kartou, případně vám na konci měsíce zašleme fakturu. V případě měsíční faktury máte odloženou platbu až o šest týdnů. Službu je možné započítat do firemních nákladů.